Współpraca

#Współpraca

Nasze współprace

Razem czynimy dobre rzeczy.

Biuro Prezydenta Wrocławia

Biuro Prezydenta Wrocławia, a zwłaszcza Pan Prezydent Jacek Sutryk oraz Pani Izabela Pieniążczak, ogromnie wspierają wszelkie organizacje, na rzecz osób niepełnosprawnych. Serce i wsparcie, które za każdym razem otrzymujemy, napawają nas ogromną nadzieją, że nie jesteśmy sami. Dziękujemy.

Wrocławski Park Technologiczny S.A
Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości

Wspólnie działamy na rzecz promowania PRZEDSIĘBIORCZOŚCI osób z niepełnosprawnością oraz zatrudniania tych osób przez przedsiębiorców. Współpraca na rzecz aktywizacji zawodowo – społecznej osób z niepełnosprawnością tworząc przyjazną przestrzeń i wsparcie.

OliFilm
www.olifilm.pl, k.sandomierski@olifilm.pl

Nasze wsparcie w realizacji filmów. Nagrania, postprodukcja, udźwiękowienie i kolorkorekcja + zdjęcia lotnicze. To dzięki Krzysztofowi Sandomierskiemu nasze filmy są zrealiowane na tak wysokim poziomie. Człowiek o ogromnym sercu i świetny fachowiec. Przyjaciel naszej fundacji od pierwszych dni. Serdecznie dziękujemy.

Osiedla dla Wrocławia

Wspólnie działamy na rzecz miasta Wrocławia i tego by był miastem dla każdego mieszkańca. Ogromne wsparcie i dobra energia.

Fundacja Sensor
http://sensor.org.pl/

Wspólnie działamy na rzecz poprawy dostępności dla każdego. Organizujemy audyty dostępności oraz realizujemy granty związane z przyjaznością otoczenia dla osób z niepełnosprawnością.